“Десанкини” дечаци на Републичком такмичењу из историје и математике

Ученик осмог разреда, Лазар Ивковић и Милан Богићевић, ученик седмог разреда из ОШ “Десанка Максимовић“ су на Окружним такмичењима одржаним у Панчеву, постигли одличне резултате и тиме обезбедили одлазак на Републичко такмичење!

Лазар одлази у Крупањ са својом наставницом Качина Драгицом на такмичење из историје, а Милан са својим наставником Рашом Вукосављевић, на такмичење из математике, у Ниш. Милан, са још двојицом другара из Качарева и Панчева биће једини представници из Баната.

rtzdu1

rtzdu2

petlak

Одличне резултате постигао је и Лакић Петар, који са наставницом Славковић Ануцом одлази у Нови Сад на Републичко такмичење из биологије.

Сјајни дечаци, одлични ђаци, предани раду и вери у позитивне резултате, показују да је принцип поступности и систематичности у образовању веома присутан и применљив! Другарима пружају задовољство да их бодре, али их и личним примерима оснажују да и они сами иду путевима успеха у областима које највише воле или оне које за њих представљају изазов.

Срећно и нека, међу једнакима, победи најбољи!