Награде на конкурсу „Твоја сигурност је у твојим рукама“

Савет за безбедност саобраћаја на територији општине Ковин је и ове године објавио конкурс за децу предшколског, основношколског и средњошколског узраста на тему: „Твоја сигурност је у твојим рукама“.

Деца су имала прилике да путем ликовног или литерарног изражавања пошаљу својеврсне поруке на теме: УТИЦАЈ БРЗИНЕ НА САОБРАЋАЈ, УТИЦАЈ АЛКОХОЛА НА САОБРАЋАЈ И БЕЗБЕДНО УЧЕСТВОВАЊЕ БИЦИКЛИСТА У САОБРАЋАЈУ.

Награђени ученици наше школе су 16. децембра 2014. имали част да преузму награде у згради Општине Ковин.

За освојено прво место, бицикл је добила ученица В-1 разреда: Анђела Стојановић. За освојена друга места, ролере су добили ученици И-2 разреда: Анђела Михајлов и Никола Стојановић. За освојена трећа места, кошаркашке лопте су добили Матић Кристина, ученица III-1 и Богићевић Милан, ученик VII разреда.

Честитке на успеху, одличним резултатима и наградама упутили су им председник Савета за безбедност, Горан Терзић, заменик председника Општине, госпођа Бабин, директорка наше школе, Ана Новковић, разредне старешине награђених ђака, деца и колектив“ Десанкине“ школе.