Спортски сусрети гостујућих школа и ђака домаћина

У среду 08.10. 2014., у нашој школи организован је турнир у малом фудбалу за екипе из ОШ "Ј.Ј. Змај", ОШ "Ђура Јакшић" и школу домаћина. Учествовале су и женске и мушке екипе старијих разреда.Резултати су следећи:"Десанка"- "Ђура Јакшић" 0:1 (девојчице) и "Десанка" - "Змај" 3:1 (дечаци). Све добре акције, наравно, испратила је публика која је сваку поздравила аплаузом! Фер-плеј и дружење остварено кроз ове сусрете, ипак су најбитнији и најбољи резултат сваког спортског догађаја.

09. октобра, у сали школе, одигране су кошаркашке утакмице. Домаће екипе девојчица играле су против девојчица "Ђурине" школе са резултатом 18:30 а дечаци домаћини против екипе "Змајеве" школе са резултатом 24:25. У стоном тенису, наш ученик је заузео прво место! Честитке свим такмичарима!