Изузетни успеси, браво!

На Општинским такмичењима из историје и географије, наши ђаци су постигли одличне резултате и обезбедили пласмане на Окружна такмичења.

Ученици наше школе су са својим наставником географије, Ерски Ненадом, постигли следеће резултате:

• 2. место - Ивковић Лазар VII1
  • 3. место - Лакић Петар VII2
  • 3. место - Крњајић Тамара VIII1
  • 3. место - Ивковић Милан VIII2

"Било је веома тешко, што доказује и да првих места није ни било", коментарисали су такмичари, али и професор који преноси и утиске својих колега географа, да су тестови били веома захтевни. Свакако им предстоји још доста рада и припрема за Окружно такмичење, а ми им желимо да постигну што боље резултате!

Такође, велике припреме за Окружно такмичење предстоје и нашим ученицима, одличним познаваоцима историје! Наставнице: Клисура Бранка и Качина Драгица, својом организацијом савладавања садржаја историје и вештом мотивацијом ученика, су са своја четири ученика наше школе, постигле одличне резултате на Општинском такмичењу:

• 1. место - Јована Златановић V2
  • 2. место - Ђорђе Раденковић VII2
  • 3. место - Лазар Ивковић VII2
  • 3. место - Милан Ивковић VIII2

Свим "Десанкиним" такмичарима и њиховим наставницима, честитамо!

Желимо вам много успеха, веру у своје знање, "добар ветар у леђа", али и незаборавно искуство и дружење са децом из нашег Јужнобанатског округа.