Дружење са предшколцима

"Десанкини" ђаци су свакодневно,током обележавања Дечје недеље, нарочиту пажњу посветили најмлађим другарима из ПУ "Наша радост". У креативним радионицама деца су изражавала свој уметнички дар, који су поделили са ученицима четвртих разреда.

Занимљива и разноврсна спортска такмичења реализована су у сали школе са ученицима првог и другог разреда. Спретни и истрајни предшколци су од својих старијих другара добили велику подршку и на обострано задовољство, успешно стигли до циља!

У завршници дружења (условно речено), очекујемо их у публици наше представе у којој ћемо приказати наше народне обичаје.

Нека ова традиција дружења са децом предшколских установа остане неисцрпан извор уважавања, међусобне подршке и лепоте дружења, која ће се наставити и када једног дана школска звона буду део њиховог школског живота.

ПР Наташа Буљугић