Спортски дан

У среду су ученици млађих разреда "Десанкине" школе дочекали другаре из "Змајеве" са којима су одиграли пријатељску фудбалску утакмицу. Утакмица је била занимљива због одличне и динамичне игре, али и бројних шанси за голове, које су чак три пута искористили гости. Честитамо им на победи!

Девојчице виших разреда су одиграле пријатељску фудбалску утакмицу.Оне су биле домаћини девојчицама из "Ђурине" школе.Такође је одиграна и фудбалска утакмица старијих разреда и након победа наших екипа, настављено је дружење и ван терена, уз послужење, наравно.

Оваквих сусрета треба да буде још више, јер развијају спортски дух код деце, а како је ова година посвећена фер-плеј игри и толеранцији у спорту, школа свој допринос даје на овакав начин.

У исто време организован је турнир у шаху. Сваке наредне године, све је више заинтересоване деце за учешће на школским турнирима где показују и своје афинитете, али и велико интересовање за овај, интелектуално, веома захтеван спорт.

ПР Наташа Буљугић