Дружење са књижевником Градимиром Стојковићем

У четвртак, 4. октобра у дворишту библиотеке „ Вук Караџић“  у Ковину, а у оквиру обележавања  Дечје недеЉе, ученици виших разреда имали су прилику да се друже са  књижевником  Градимиром  Стојковићем.

Присуство многих наших ученика на књижевној вечери  који су са пажњом пратили причу  књижевника о својим песничким  почецима, инспирацијама и књижевном развоју, потврда је да млађе генерације ипак желе да своје искуство обогате и добрим књигама,занимЉивим причама и  несвакидашњим јунацима.

Духовито излагање, занимЉив  дијалог са публиком,  као и аутограми које је са задовоЉством делио ученицима,  учинили су ово дружење вредним памћења, али и жеЉе да, можда, једног дана Градимир Стојковић буде гост наше школе.

Маја Лазаров