Резултати јесењег кроса

У понедељак, 2.октобра 2017. на фудбалском стадиону Колонија, одржан је јесењи крос ученика ОШ “Десанка Мксимовић“. Учествовали су сви ученици од првог до осмог разреда, а најуспешнији у заузимању прва три места по разредима, у категорији дечака и девојчица, су следећи ученици:

 

1. РАЗРЕД                              ДЕЧАЦИ:                                               ДЕВОЈЧИЦЕ:

                                             1.СТОЈАНОВИЋ ПАВЛЕ 1/1                    1.БУГАРИНОВИЋ МИЛИЦА 1/2

                                             2.САВИЋ СТЕФАН     1/1                         2.КОСТИЋ МИЛКА 1/2

                                             3.МИРЧОВ АНДРЕЈ   1/2                         3.ДУЊА СТАМЕНКОВИЋ 1/1


2. РАЗРЕД                             ДЕЧАЦИ:                                                    ДЕВОЈЧИЦЕ:

                                             1.ЈОВИЋ 2/ 1                                               1.НАЂА ГРБИЋ

                                             2.ЛАЗАРОВ АНДРЕЈ 2/2                              2. ТЕОДОРА ДУКИЋ          

                                             3. ДИСИЋ 2/1                                               3.ТЕОДОРА МИЛЕНКОВИЋ

                                            3.ЈУХАС СЕРГЕЈ 2/2


3. РАЗРЕД                              ДЕЧАЦИ:                                                   ДЕВОЈЧИЦЕ:

                                             1.ЛУКА СОФРОНИЈЕВИЋ 3/1                     1.НИНА НИКОЛИЋ   3/1

                                               2.АЦА ЈОВАНОВ 3/1                                 2.НЕВЕНА ЛУКИЋ     3/2

                                               3.МИЛОШ ПРОКИН 3/2                             3.ИРИНА ЂУЛАБИЋ 3/1


4. РАЗРЕД                                 ДЕЧАЦИ:                                                  ДЕВОЈЧИЦЕ:

                                                1.ЛУКА ЧОЛИЋ 4/2                                   1.АНЂЕЛА СОФРОНИЈЕВИЋ 4/2

                                                2.ВУК КОЈИЋ 4/2                                       2. МАЈА МИРЧОВ 4/1

                                                 3.ЗОРАН ДУКИЋ 4/1                                 3.АНЂЕЛА МИХАЈЛОВ 4/2     


  5. РАЗРЕД                              ДЕЧАЦИ:                                                       ДЕВОЈЧИЦЕ:

                                               1.ЗЛАТАНОВИЋ НИКОЛА 5/2                         1.ЧОЛИЋ КОВИЉКА 5/2

                                                2.МАКИЋ СТЕФАН 5/2                                  2.НОВАКОВ АНИТА 5/2

                                                 3МОМЧИЛОВИЋ МАТЕЈА 5/1                      3.КОЈИЋ АЛЕКСАНДРА 5/1


6. РАЗРЕД                              ДЕЧАЦИ:                                                      ДЕВОЈЧИЦЕ:

                                             1.ДОКЉАН ДИМИТРИЈЕ 6/1                         1.РВОВИЋ 6/1, НЕДЕЉКОВ

                                             2.ЈАНКОВ НЕША 6/2                                    2.КАЧИНА ЈЕЛЕНА 6/2

                                             3.ЈАНКОВ СИНИША 6/1                                3.ТУК БОЈАНА 6/1


7. РАЗРЕД                           ДЕЧАЦИ:                                                          ДЕВОЈЧИЦЕ:

                                          1.ПАВЛОВИЋ БОРИС 7/1                           1.АМАНОВИЋ ИВАНА 7/2

                                           2.МИЛОСАВЉЕВ СТЕФАН 7/1                   2.ЖИВАНОВ АНАБЕЛА 7/1

                                          3.ИВКОВИЋ ДУШАН 7/1                               3.БИРТАШЕВИЋ АНЂЕЛА 7/1

                                          4.ВУКАН МАРЈАН 7/2


8. РАЗРЕД                              ДЕЧАЦИ:                                                       ДЕВОЈЧИЦЕ:

                                              1.КАРАБАШ НИКОЛА 8/2                             1.ПОПОВСКИ КАТАРИНА 8/2

                                                                                                                 1.СЛАВКОВИЋ СМИЉАНА 8/1

                                              2.ЖИВИЋ МИРКО 8/2                                  2.ИЦИЋ ЈОВАНА 8/1

                                             3.МАРЈАНОВИЋ ДЕЈАН 8/1                         3.РИСТАНОВИЋ КАТАРИНА 8/2


ЧЕСТИТКЕ СВИМ УЧЕНИЦИМА!

ОВОМ ПРИЛИКОМ ПОЗИВАЈУ СЕ УЧЕНИЦИ ДА УЧЕСТВУЈУ И У „ТРЦИ ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО“ НА ПЛАТОУ ИСПРЕД ЦЕНТРА ЗА КУЛТУРУ, У ЧЕТВРТАК, 5.ОКТОБРА У 10 ЧАСОВА. СВОЈЕ УЧЕШЋЕ ПРИЈАВИТИ НАСТАВНИКУ ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА (ВИШИ РАЗРЕДИ), А МЛАЂИ РАЗРЕДИ ,СВОЈЕ УЧЕШЋЕ ПРИЈАВИТИ УЧИТЕЉИЦАМА ДРАГАНИ ЂУРИЋ И ДРАГАНИ МИЛЕТИЋ, КАО И УЧИТЕЉИМА НЕМАЊИ И МИЛОШУ БАКОВИЋ.

 

Наташа Буљугић

                              

<< Nazad 

 

Корисни линкови

logo2

749738