Награђене ученице четвртог разреда за ликовна остварења

У уторак 3. октобра 2017. у просторијама Црвеног крста Ковин, додељене су награде најуспешнијим ученицима на литерарном и ликовном конкурсу, који традиционално расписује Дом здравља Ковин-одељење стоматологије и Црвени крст Ковин у оквиру обележавања „Недеље здравља уста и зуба“.

Ученице 4/2 разреда: Анђела Михајлов и Анђелија Стојилковић су са својом учитељицом Наташом Буљугић присуствовале подели награда које су им уручиле др Оља Николић и Викица Фара. Најпре су волонтери Црвеног крста, у разговору са децом, укратко навели све активности које они реализују. Докторка Оља је уз презентацију и подсећање на који начин одржавамо здравље уста и зуба, дала и одговоре на питања деце о неким конкретним проблемима које имају: раст сталног зубића иза млечног, вађење кутњака у млађем узрасту, ношење протезе... А на самом крају, уследила је здрава ужина, банане и јабуке, коју су сви слатко појели. Заједничким фотографисањем све награђене деце, захвалили смо се на лепим поклонима, организаторима овог такмичења и закључили да је НАЈЛЕПШИ ОСМЕХ, ОСМЕХ СОЛИДАРНОСТИ И ХУМАНОСТИ! Честитамо нашим ученицама које су биле међу петнаест награђених са територије општине Ковин!

751975