XXVI републичко такмичење „СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА“

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, Коло српских сестара Епархије бачке, Одбор за веронауку Епархије бачке, Центар за ликовно васпитање деце и омладине Војводине, Удружење војвођанских учитеља, као организатори конкурса, објавили су резултате учешће на  XXVI  републичком такмичењу са  међународним учешћем путем ликовно-литерарно-калиграфског конкурса „СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА“

Међу похваљеним ученицима је и ученик 4/2 разреда наше школе, Вукашин Петковић, за свој ликовни рад на тему „Илустрација народне песме“ у конкуренцији две стотине радова, који обухватају још и калиграфију и литерарне радове. Изложба је била отворена у суботу 19. маја 2018. године у 12 часова у ТШ ''Милева Марић - Ајнштајн'' у Новом Саду.

Честитамо Вукашину и захваљујемо свим ученицима 4/1 и 4/2 разреда који су учествовали на Конкурсу са великим бројем ликовних, литерарних и калиграфских радова, али и учитељицама Снежани Ломогора и Наташи Буљугић, које су их у томе подржале!

751971