Дани Уније 2018.

Дани Уније одржани су у Ивањици, од 17-20. маја 2018.године. Представници наше школе: Олгица Петковић, Вакић Антанасијевић Гордана, Станковић Татјана, Стојановић Новица, Јеремић Горан, Баковић Милош и Вукосављевић Радомир, заједно са представницима школа наше општине, такмичили су се у спортским дисциплинама, у конкуренцији са још 17 градова: Краљево, Крушевац, Сремска Митровица, Београд, Крагујевац ,Чачак, Велика Плана, Петровац на Млави, Горњи Милановиц, Врање, Зрењанин, Ниш и домаћин Ивањица.

У појединачном пласману:

- најуспешнији је наставник Новица Стојановић, који је заузео ТРЕЋЕ МЕСТО У ПЛИВАЊУ и НАЈКОРИСНИЈИ ЈЕ ИГРАЧ У БАСКЕТУ!

-такође, најуспешнији наставник је, Јеремић Горан, који је освојио ТРЕЋЕ МЕСТО У БАДМИНТОНУ!

У екипном такмичењу остварени су следећи резултати:

БАСКЕТ-жене ПРВО МЕСТО

БАСКЕТ- мушкарци ПРВО МЕСТО

НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА-жене ЧЕТВРТО МЕСТО

НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА- мушкарци ШЕСТО МЕСТО

ФУДБАЛ - ПЕТО МЕСТО

У генералном пласману Ковин је заузео ТРЕЋЕ МЕСТО, са укупних 56 бодова, иза другопласираног Крушевца са 58 бодова и првопласираног Краљева са 68 бодова. Иза наше екипе је екипа из Сремске Митровице са 42 бода.

СВИМ ТАКМИЧАРИМА ЧЕСТИТАМО НА ЗАПАЖЕНИМ УСПЕСИМА, МЕДАЉАМА И ПЕХАРИМА, ОСВОЈЕНИМ У У ИВАЊИЦИ, У „ДАНИМА УНИЈЕ 2018.“!