„Са звонцем кроз детињства“

Поводом великог празника Светог Николе, у недељу, 16. децембра, на позив Издавачке куће „Светосавско звонце“, ученици првих разреда, са својим учитељицама: Снежаном Ломигора и Наташом Буљугић, присуствовали су обележавању педесетогодишњице постојања и рада ове куће у Комбанк дворани, на Тргу Николе Пашића у Београду. Оно је данас најтиражније гласило Српске Православне Цркве за децу. Свечаност је отворио Дечји хор српске Патријаршије, поздравну реч дала је уредница Радмила Мишев, а благослов свим присутнима дао је, Његова Светост, Патријарх Иринеј и својим присуством увеличао свечаност. На крају програма Светосавско звонце и Верско добротворно старатељство је уручило 1500 пакетића, које су добили и прваци ОШ“Десанка Максимовић“ из Ковина.