„Твоја сигурност је у твојим рукама“- бицикле нашим најуспешнијим ђацима!

17. децембра 2018. године, у Општини Ковин, уручене су награде учесницима конкурса „Твоја сигурност је у твојим рукама“, коју традиционално расписује Одељење за саобраћај Општине Ковин. У присуству наставника и родитеља награђене деце, господин Терзић је уручио вредне награде уз велику захвалност што су ученици и наставници веома посвећени и ангажовани у реализацији овог конкурса са ликовним и литерарним радовима.

Међу награђенима су и ученици ОШ “Десанка Максимовић“. Најуспешнији су ђаци прваци 1/1 разреда: Благојевић Огњен који је освојио прву награду и бицикл; Чалић Лазар који је освојио другу награду и ролере; Никола Недељковић који је освојио трећу награду, лопту, као и ученица 1/2 Теодора Лаковић, која је освојила трећу награду, лопту!

Ученица 5/1 разреда, Закић Хана је у категорији виших разреда, освојила прву награду – бицикл!

Сви наши награђени ученици добили су награде за литерарне радове, а на путу остваривања успеха, подржале су их њихове учитељице: Снежана Ломигора и Наташа Буљугић, као и наставница српског језика, Маја Лазаров!

ЧЕСТИТАМО!