„Десанкине“ кошаркашице успешне на Општинском такмичењу

26. фебруара 2019. године, одржано је Општинско такмичење у баскету и кошарци, у спортској хали ОШ “Ђура Јакшић“ у Ковину. Наша школа је имала представнике у два такмичења: женском баскету 3 × 3 и мушком баскету 3 × 3 и кошарци . Учествовало је шест основних школа из општине Ковин. Екипа девојчица освојила је сјајно треће место, а екипа дечака, четврто место!

У саставу екипе успешнијих девојчица, биле су: Ема Рвовић, Анастасија Горчић, Анђела Михајлов

Екипу дечака чинили су: Јован Антонић, Марјан Вукан, Урош Пушоњић, Лука Перишић, Андрија Малешић, Никола Златановић, Игор Џунић, Димитрије Докљан и Марко Јаџић.

Све честитке нашим спортистима на оствареном успеху и њиховом наставнику физичког васпитања, Новици Стојановић!