Награде Светосавског Звонца ученицима другог разреда

Дуги низ година, генерације ученика ОШ "Десанка Максимовић" стасавају и одрастају уз православни часопис за децу " Светосавско Звонце" у добре и честите младе људе. Текстови су у духу православља, негују традицију, лепоту писане речи и богатство српског језика, али су и веома поучни, јер прате проблеме савременог друштва, дајући при том и права решења за њих, увек се ослањајући на човечност, моралне вредности и Божије зaповести. Међутим, овај часопис подстиче и дечје ликовно и литерарно стваралаштво, објављује и награђује.
Светосавско Звонце је, уочи Школске славе Светог Саве, наградило четири ученика другог разреда ОШ "Десанка Максимовић" за ликовне радове који су се издвојили својим квалитетом и лепотом,  а један рад и објавило:

Бићанин Нађа 2/2, награда и објављен рад у часопису
Горчић Невена 2/1, награда
Шипка Стефана 2/2, награда
Црногорац Немања 2/2 награда

ЧЕСТИТКЕ УЧЕНИЦИМА НА ОВОМ ЛЕПОМ УСПЕХУ И ЊИХОВИМ УЧИТЕЉИЦАМА СНЕЖАНИ ЛОМИГОРА И НАТАШИ БУЉУГИЋ!