Школско такмичење у познавању саобраћаја

10. фебруара 2020. године, одржано је школско такмичење у познавању саобраћаја у првом и другом разреду. Ученици су се за ово такмичење припремали из књиге "ПАЖЉИВКО" коју сви прваци добију одмах на почетку свога школовања. Тестове је школи доставио представник Агенције за саобраћај Општине Ковин, господин Горан Терзић. Одговори на питања у тестовима били су на заокруживање или дописивањем. Најпре су требали пажњиво да прочитају текст задатка, затим да проуче слике, а онда упишу одговоре. Тестови су се попуљавали хемијском оловком. Најуспешнији, биће позвани на Општински ниво такмичења. Они који буду доспели до Републичког, могу очекивати вредне награде: компјутер, таблет...Овом такмичењу, малишани су приступили веома озбиљно и одговорно, баш као што треба да чине и као учесници у саобраћају!

2026413