Витезови витези

“Десанкини” читаоци, ђаци млађег узраста, негују лепоту, богатство и правилан говор уз дечију штампу и литературу по слободном избору, веома активно! Дечија штампа је део наставног садржаја која се обрађује и у редовној настави. У часопису су теме које прате садржаје српског језика, математике, природе и друштва, дигиталног света, народне традиције, садржи и текстове из веронауке, грађанског, музичке и ликовне културе. Часопис пружа и могућност презентовања ученичких остварења на тему литерарних и ликовних садржаја. “Десанкини” наследници негују лепоту и богатство говора и писане речи, учествовањем и на “Витезовим” конкурсима, а радови најуспешнијих буду и објављени.

Похваљујемо све учеснике, а посебне честитке упућујемо ученицима чији су радови у протеклом периоду били и публиковани!

ЈОВАН МИХАЈЛОВ 2/1, учитељица ДРАГАНА МИЛЕТИЋ

MAРИJA МИЛЕТИЋ 2/1, учитељица ДРАГАНА МИЛЕТИЋ