ЈЕСЕН

Ученици 2/1 и 2/2 разреда, су са својим учитељицама: Татјаном Бошков и Иванком Панић, реализовали часове ликовне културе са истом темом, али различитим ликовним техникама. Тема “Јесен” била је веома инспиративна и у једном и у другом одељењу. Мотивацијом и инспирацијом су ученици били надахнути док су боравили у директном контакту са природом: шетњом улицама града и посетом парку. Такође су и текстови о јесени, прочитани у дечјој штампи, били веома сликовити и помогли да ликовна изражавања буду  богата и разноврсна. Обликовањем и осликавањем картона и папира темперама; или исцртавања облика и боја листова сакупљених у парку,  фломастерима и дрвеним бојама, учинили су да јесен заиста заживи и у учионицама, у којима су радови представљени и изложени.