Општинско такмичење у одбојци

Одбојкашке екипе ученика ОШ “Десанка Максимовић“ учествовале су на Општинском такмичењу одржаном у ОШ „Бора Радић“ у Баваништу, 7. и 8. фебруара 2017.године.

Екипа дечака наше школе, у саставу: Лука Перишић,Саша Рисовић, Шајн Дејан, Горчић Стефан,Станисављевић Алекса, Љубојевић Момир, Малешић Андрија, Стојановић Урош и Матеја Жепша, освојила је 3. место у конкуренцији основних школа из Плочице, Баваништа, Ковина.

Екипа девојчица у саставу: Рисовић Ктарина, Младеновић Ана, Миљковић Сања, Максимовић Тијана, Бирташевић Ивана и Златановић Јована, освојила је, такође, 3. место у конкуренцији основних школа из Плочице, Баваништа и Ковина.

Честитамо на постигнутом успеху ученицима и њиховом наставнику физичког васпитања, Новици Стојановић, који са ђацима негује и развија спортски дух, фер плеј игру и све хумане вредности које спорт промовише!