Резултати „Десанкиних“ писаца на конкурсу Градске библиотеке „Вук Караџић“ Ковин

30. марта 2017. године, у Градској библиотеци „Вук Караџић“ у Ковину, на дан оснивања, уручене су награде и похвале за литерарне радове ђацима наше школе и школа са територије Општине Ковин, који су своје радове писали на основу задатих тема Конкурса. Одлуком жирија у саставу учитеља, професора српског језика и библиотекара, награђени су и похваљени и ученици наше школе у конкуренцији млађег и средњег узраста. Приликом додале похвалница и књига, деца су читала своје текстове, пружајући право уживање присутним слушаоцима! Награђени су добили још један дар библиотеке: чланску карту за наредну годину. Резултати наших ђака су за сваку похвалу :

Друго место у категорији млађег узраста освојио је Михајло Шалипуровић, ученик 3/2 разреда, учитељица Наташа Буљугић

Треће место у категорији млађег узраста освојио је Милосављевић Павле, ученик 3/1 разреда, учитељица Снежана Ломигора

Похваљени су:

• Нађа Поповски, 2/1 разред, учитељица Гордана Албу
  • Серво Дејан 4/1 разред, учитељица Татјана Бошков
  • Горчић Ана 2/2 разред, учитељ Милош Баковић
  • Ђелић Ања 6/1 разред, наставник српског језика Олгица Петковић
  • Џунић Ана 6/1 разред, наставник српског језика Олгица Петковић

Честитке ђацима на овом успеху, који нам поручују да треба читати, јер књига је најбољи друг!