„Моја, дивна, чудна породица“ - завршна приредба млађих разреда

По мотивима књиге ”Смејалице” Бојана Љубеновића и афоризама за децу Бојана Љубеновића и Александрa Чотрића, ученици четвртих разреда су, са својим учитељицама:Татјаном Бошков и Иванком Панић, 9. јуна 2017. године у сали позоришта приказали драматизацију комада „Моја, дивна, чудна породица“. Свака нова генерација четвртака одушевљава својим глумачким умећем, добрим кретањем на сцени, лакоћом вођења конверзације, преношењем емоција на публику! Публика је уживала у духовитом, па и комичном представљању породице виђену из угла детета. Честитке малим глумцима, али и ученицима првог, другог и трећег разреда који су овогодишњу завршну приредбу намењену и будућим првацима, употпунили музичко-сценским наступима!

Честитке свим учесницима приредбе и велико хвала њиховим родитељима и учитељима који су дали велики допринос у њеној изванредној реализацији!