Пролећни крос 2016.

20. априла 2016. на терену „Колонија“ одржан је пролећни крос (у организацији наставника физичког васпитања, Новице Стојановић, учитеља и наставника старијих разредаза) за ученике наше школе. Постигнути су следећи резултати:

I РАЗРЕД

девојчице:                                    дечаци:
I место Серво Катарина                 I место Лука Софронијевић
II место Нина Николић                   II место Александар Јовановић
III место Ирина Чулабић                III место Милош Прокин

II РАЗРЕД

девојчице:                                  дечаци:
I место Лука Чолић                      I место Анђела Софронијевић
II место Вук Којић                       II место Маријана Мирчов
III место Јован Делиблаћанин      III место Ана Павловић

III РАЗРЕД

девојчице:                                 дечаци:
I место Анита Недељковић          I место Никола Златановић
II мсто Маја Ранковић                 II место Стефан Макић
III место Нађа Ивковић               III место Марко Новаков

IV РАЗРЕД

девојчице:                                       дечаци:
I место Николина Недељковић          I место Докљан Димитрије
II место Зорица Стојановић              II место Никола Богићевић и Урош Пушоњић
III место Бојана Тук                         III место Марио Тоскић и Китић Бобан


V РАЗРЕД

девојчице:                                         дечаци:
I место Ивана Амановић                      I место Игор Максимовић
II место Сандра Стојаковић                II место Јован Антонић
III место Анђела Бирташевић              III место Иван Стојадинов и Борис Павловић

VI РАЗРЕД

девојчице:                                       дечаци:
I место Смиљана Славкови               I место Дејан Марјановић
II место Катарина Поповски              II место Славко Тодоровић
III место Бојана Болић                      III место Мирко Живи


VII РАЗРЕД

девојчице:                                                                      дечаци:
I место Катарина Рисовић и Андријана Мирчов                 I место Урош Стојановић
II место Јована Златановић и Ивана Бирташевић              II место Дејан Прокин
III место Драгана Радованоав                                         III место Денис Тоскић


VIII разред

девојчице:                                                                  дечаци:
I место Валентина Вукан и Теодора Крстић                  I место Михајло Комароми
II место Данијела Гаћеша и Марија Ивачковић             II место Славиша Јанков
III место Ксенија Мијат                                                III место Ненад Ћеха


Похваљујемо све ученике учеснике кроса, а пласираним , честитамо!


Наташа Буљугић

<< Nazad 

 

Корисни линкови

logo2

6104231