Изложба јесењих плодова и цвећа
Јесен је данас у "Десанкиној " школи засијала пуним сјајем! Баш као у правом, природном амбијенту, Ученици млађих разреда су са својим учитељицама и уз помоћ породице и пријатеља, организовали изложбу јесењих плодова и цвећа. Богадство боја и мириса, пружало се низ ходник школе!
Сви ти сочни јесењи плодови, укуса свима добро познатих, препуни су витамина и свих здравих састојака. У данашње време највише се цени органска производња хране! Због тога је важно да деца буду у што чешћем "контакту" са природом, чувају је од загађења и од ње ће сигурно добити оно што је и најдрагоценије: здравље.
Да слика говори више од речи, доказаће фотографије са ове изложбе. Због тога што је веома успешно организована, једнако су блистала насмејана лица деце као ова лепа и рана јесен!
Наташа Буљугић















































