Пријем првака у градској библиотеци "Вук Караџић"

Првачићи су били у посети градској библиотеци "Вук Караџић" и по традицији, добили бесплатно учлањење и своје нове чланске картице.Кроз библиотеку су их водили директор и библиотекар, показивајући им простор одакле могу позајмљивати књиге, на који начин, али и правила понашања у библиотеци. Најзанимљивија је просторија са дечијом литературом. Велико интересовање показало се одмах за Дечије енциклопедије. У сваком случају, фонд књига је веома богат, тако да се надамо да ће се дечија интересовања проширивати, а читање постати једна добра и лепа навика!

Наташа Буљугић

 

<< Nazad 

 

Корисни линкови

logo2

16349592