Турнир у малом фудбалу поводом Дана школе

Дана 03.06.2014. одржан је турнир у малом фудбалу за дечаке, поводом обележавања Дана школе. Турнир је претходно био заказан за 20.05.2014. али је због вандредне ситуације у Србији одложен. Турнир је увеличала екипа петлића ФК Партизан(Београд). Дечаци рођени 2002. године предвођеним својим тренером Зораном Мамићем и директором омладинске школе, легендарним Момчилом Моцом Вукотићем привукли су пажњу како деце тако и многих одраслих који су дошли да пропрате турнир. После веома занимљиве утакмице победила је екипа наше школе резултатом 2:1. Стрелци за "Десанку" били су Раденковић Ђорђе и Рашета Срђан.

У другој утакмици најјачој постави "Десанке" супроставила се екипа "Ђурине" школе. Као и пре три месеца у општинском финалу, победила је "Десанка", овај пут резултатом 3:2.