"Десанкини" ђаци и другари предшколци у заједничком ишчекивању Нове године!

Ученици четвртих разреда "Десанкине" школе су у петак били домаћини дечацима и девојчицама ПУ "Наша радост". Као код свх добрих комшија, и ова радост, коју доноси новогодишња атмосфера, подељена је на најлепши начин.

Четвртаци су добили за изведену представу осмехе и аплаузе малих другара, а за узврат одсвирали и отпевали веселе зимске песмице! Затим су заједно цртали све оне препознатљиве новогодишње мотиве: Снешкиће, Деда Мразиће. јелкице и украшчиће...  Весеље је било заслађено,  наравно, омиљеним слаткишима и раздраганом игром са шареним балонима.

За крај су сви ученици направили листу жеља најпознатијем и најстаријем  Деки. Међутм, ако се којим случајем деси да у остваривању жеља, Он негде остане завејан са својим саоницама, ту ће бити наше деке или баке, маме или тате, стрине или тете...да обрадују поклоном, свако дете! А највреднији поклон сваком детету, са којим се најсретније расте је, свакако,  време испуњено безграничном љубављу!

ПР Наташа Буљугић