Саопштење

На крилима ране јесени почела је школска година, а на грудима Десанкиних ђака већ сијају освојене медаље.

Наиме, стигла је медаља за освојено треће место на међународном Кенгур такмичењу из математике, нашем Ђелић Луки, ученику шестог разреда. И бројне дипломе су ту, као подстицај за даљи труд и савладавање нових изазова који причињава свет математике.

Са општинског такмичења ватрогасаца-добровољаца, женска јуниорска екипа чији су чланови девојчице наше школе,освојила је прво место и пласирала даље на регионално такмичење у Уздину. Свим овим храбрим, спретним, племенитим девојчицама желимо много успеха!

Са успешно завршеног кроса кроз Србију, освојили смо и дипломе РТС-а као једног од организатора овог кроса.

Наши ђаци се са задовољством одазивају и другим слободним активностима са којих увек понесу неку драгоцену поруку и поуку. Једна од њих је са обележавања Међународног дана писмености.