Завршна приредба

У понедељак, у вечерњим сатима, посетиоци "Центра за културу" били су родитељи, баке, деке и они најближи ученицима "Десанкине" школе, али и њени будући прваци. Млађи разреди припремили су завршну приредбу коју су шармантно водили Јован и Данијела.У овогодишњем колажу музике, игре, говора и песме, сцена је била право место са које су деца слала различите поруке.Љубав према поезији и музици приказали су најуспешнији на такмичењима.Првачићи су поручили да сва блага припадају деци, а ми знамо на које се благо то односи.Други разред је ритам поп-рок музике спојио са величанственим балетским елементима.Трећаци су улепшали кишне дане шареним кишобранима и поручили да симпатије увек имају места под њим.Четврти разред је употпунио комплетан уметнички доживљај Валцером и Српским колом, чији су прелепи тонови и одлично увежбани кораци пружили бајковит утисак. На крају је Мали хор, драматизацијом песме Воз, симболично поручио да се детињство никада у ствари не прекида,само се оећања из детињства прожимају и прилагођавају нашим животима.

Развијање и неговање правих квалитета у школи, одраз су непосредног рада наставника са својим ученицима и због тога све честитке ђацима и учитељицама "Десанкине" школе на успешној приредби!

ПР Наташа Буљугић