Семинар "Како решавати проблеме са дисциплином и управљати разредом"
Дводневни семинар на тему „КАКО РЕШАВАТИ ПРОБЛЕМЕ СА ДИСЦИПЛИНОМ И УПРАВЉАТИ РАЗРЕДОМ“ одржан је у нашој школи 29. и 30. августа. Циљ овог квалитетног семинара био је оснаживање запослених у васпитно-образовним институцијама за препознавање и решавање проблема са дисциплином и управљање разредом. Предавачи на семинару биле су проф. Др. Слободанка гашић-Павишић, др. Славица Максић, др. Радмила Марушић и Дијана Манце.














