Такмичење из биологије Share Tweet Share Копирај линк Штампа Лакић Петар, ученик В-2 одељења, пласирао се на Републичко такмичење из биологије. Након одржаних Окружних такмичења, Лакић је имао највећи број бодова у категорији В разреда на територији читаве покрајине.