На првом пролећном сунцу!

Током првих дана од проглашења пандемије, ученици наше школе су кренули у процес наставе на даљину. Велика и захтевна обавеза и за ученике и за наставнике, а нарочито за родитеље. Њихова подршка у целом овом процесу је неизмерна!

Међутим, са првим сунчаним данима, осмеси на лица и добро расположење, обасули су све!

Тако су и ученици 2/2 разреда, радосно доживели боравак на ваздуху, али и задатке који су се тицали и потреба, тако да су били веома активни у баштованским активноатима: брала се блитва, садио лук, секло суво, промрзло лишће на цвећу, али и брале мирисне љубичице, које су путем вибер групе, биле упућене свим другарицама. На крају, пронађена је и детелина са четири листа, као срећа за све нас!

ОСТАНИ КОД КУЋЕ!