Обавештење за родитеље будућих првака: упис за школску 2020/21. гoдину

Поштовани родитељи,

Обавештавамо вас да ће се тестирање будућих првака обавити у периоду од 03. јуна до 03. јула. Заказивање термина тестирања биће обављено у периоду од 01. до 3. јуна на већ договорени начин, телефоном. У овом периоду бићете сви позвани ради договора о терминима, те НИЈЕ ПОТРЕБНО да сами заказујете упис и тестирање детета електронским путем на Порталу е Управа. Подсећамо вас да је обављен лекарски преглед детета неопходан услов за полазак у школу, те је потребно да исти обавите пре доласка на тестирање.

На сајту школе већ је објављен списак уџбеника за први разред, а исти ћете добити и на дан тестирања ученика. Надамо се и очекујемо да ће, као и претходних година, Министарство обезбедити бесплатне уџбенике за одређене категорије ученика, али школа за сада нема званичних информација о томе.

Гордана Антанасијевић Вакић

Стручни сарадник-психолог

Школа за сада нема званичну информацију о евентуалној могућности добијања бесплатних уџбеника за одређене категорије полазника.