Угледни час у 7/2 из географије и енглеског језика

У четвртак 17.10. 2019. год. одржан је заједнички угледни час у 7/2 из географије и енглеског језика. Наставна јединица која је обрађена је „Индонезија“. Час је реализован кроз групни рад и унапред припремљене презентације ученика, као и кроз презентацију наставнице енглеског језика .Прво смо заједно обрадили географске одлике Индонезије и погледали презентацију ученика на српском језику, а затим и презентацију ученика на енглеском језику. Након тога је ова далека држава представљена и презентацијом наставнице енглеског језика. Она нам је на веома занимљив начин показала све природне лепоте ове острвске државе, као и њихову културу и обичаје. Ученици су имали прилику да на другачији начин упознају ову азијску државу.

Гордана Станковић
Емилија Тођераш