Новогодишња приредба

У ОШ " Десанка Максимовић", ученици млађих, као и петог разреда, крај првог полугодишта дочекују весело, разиграно и распевано! Новогодишњом приредбом, коју су припремили са својим учитељицама и учитељем, наставницом музичке културе, своју радост поделили су са бројним гостима: члановима породице, бакама и декама, предшколцима и њиховим родитељима, пријатељима... Лепршаво и блиставо као пахуље, у предивном празничном абијенту са веома лепом сценом, налик зимској бајци, ученици су своје задовољство показали широким  осмесима на лицу!

Нека у предстојећој Новој, календарској години, у нашој школи буде још много разлога за весеље и срећу свих ђака! Колектив и директорка Ана Новковоћ, честита на реализацији приредбе и жели много успеха и добро здравље!

...Традиционално, будући прваци су након приредбе имали друзење са Деда Мразом и будућим учитељима.