Додела награда најуспешнијим ученицима
Списак ученика који су похваљени и награђени за успехе на такмичењима у току школске 2022/2023. године
Преузми презентацију "Најуспешнији ученици 2022/2023."
Име ученика |
Наставни предмет |
Освојено место на општ. такмичењу |
Освојено место на окружном такмичењу |
Освојено место на покрајинском / републичком такмичењу |
Јанковић Петра 11 |
Пажљивкова смотра |
1. |
учешће |
|
Лаковић Јана 11 |
Пажљивкова смотра |
1. |
учешће |
|
Стефановић Милутин 12 |
Пажљивкова смотра |
1. |
учешће |
|
Рајковић Виктор 12 |
Пажљивкова смотра |
1. |
учешће |
|
Адамов Лана 22 |
Смотра рецитатора |
пласман |
пласман |
учешће |
Стојменовић Дуња 32 |
Математика |
1. |
1. |
|
Станковић Никола 32 |
Математика |
2. |
||
Шах |
2. |
учешће |
||
Рвовић Миона 32 |
Математика |
3. |
||
Мини атлетика Трка на 60м |
3. |
|||
Вучић Виктор 32 |
Шах |
1. |
учешће |
|
Тасић Андрија 31 |
Мини атлетика Трка на 60м |
3. |
||
Павић Наталија 31 |
Мини атлетика Скок у даљ |
3. |
||
Лакић Сара 42 |
Математика |
3. |
||
Томић Елена 41 |
Шах |
3. |
учешће |
|
Закић Анђелија 41 |
Мини атлетика Скок у даљ |
2. |
||
Ранковић Ивана 42 |
Мини атлетика Бацање вортекса |
3. |
||
Бићанин Нађа 52 |
Математика |
2. |
учешће |
|
Биологија |
2. |
3. |
||
Историја |
3. |
учешће |
||
Бирташевић Огњен 52 |
Математика |
2. |
учешће |
|
Стојановић Огњен 52 |
Биологија |
2. |
учешће |
|
Мини атлетика Скок у вис |
1. |
3. |
||
Силађи Андријана 52 |
Мини атлетика Трка на 60м |
1. |
2. |
|
Тасић Немања 51 |
Мини атлетика Трка на 60м |
3. |
||
Карапанџић Растко 61 |
Историја |
3. |
учешће |
|
Смотра рецитатора |
пласман |
пласман |
учешће |
|
Рвовић Николина 62 |
Физика |
3. |
3. |
|
Смотра рецитатора |
пласман |
пласман |
учешће |
|
Мини атлетика Скок у даљ |
3. |
|||
Ћировић Дуња 62 |
Физика |
3. |
учешће |
|
Силађи Анђела 62 |
Мини атлетика бацање кугле |
2. |
||
Николић Томо 61 |
Мини атлетика Трка на 300м |
1. |
1. |
|
Думитру Бранимир 72 |
Физика |
3. |
||
Хемија |
2. |
3. |
||
Јухас Сергеј 72 |
Географија |
2. |
3. |
|
Грбић Нађа 71 |
Мини атлетика Трка на 100м |
1. |
учешће |
|
Ерцег Јана 72 |
Мини атлетика Скок у вис |
1. |
||
Ђулабић Ирина 81 |
Енглески језик |
3. |
2. |
|
Физика |
3. |
|||
Географија |
3. |
|||
Марковић Јефимија 81 |
Књижевна олимпијада |
2. |
3. |
|
Биологија |
3. |
3. |
* |
|
Јовановић Александар 81 |
Математика |
3. |
||
Хемија |
2. |
|||
Шта знаш о саобраћају |
2. |
учешће |
||
Лалић Нађа 81 |
Мини атлетика Трка на 300м |
3. |
||
Девојчице |
Баскет |
2. |
||
Девојчице |
Фудбал |
1. |
||
Девојчице |
Одбојка |
2. |
||
Мешовита група 2.разред |
Мале олимпијске игре |
2. |
||
Девојчице 3.разред |
3. |
|||
Дечаци 3.разред |
3. |
|||
Девојчице 4.разред |
Мале олимпијске игре „Између две ватре“ |
3. |
||
Дечаци 4.разред |
3. |