Додела награда најуспешнијим ученицима

Списак ученика који су похваљени и награђени за успехе на такмичењима у току школске 2022/2023. године

 Najuspesniji ucenici 2022 2023. 1

Преузми презентацију "Најуспешнији ученици 2022/2023."


Име ученика

Наставни предмет

Освојено место на општ. такмичењу

Освојено место на окружном такмичењу

Освојено место на покрајинском  / републичком такмичењу

Јанковић Петра 11

Пажљивкова смотра

1.

учешће

 

Лаковић Јана 11

Пажљивкова смотра

1.

учешће

 

Стефановић Милутин 12

Пажљивкова смотра

1.

учешће

 

Рајковић Виктор 12

Пажљивкова смотра

1.

учешће

 

Адамов Лана 22

Смотра рецитатора

пласман

пласман

учешће

Стојменовић Дуња 32

Математика

1.

1.

 

Станковић Никола 32

Математика

2.

   

Шах

2.

учешће

 

Рвовић Миона 32

Математика

3.

   

Мини атлетика

Трка на 60м

3.

   

Вучић Виктор 32

Шах

1.

учешће

 

Тасић Андрија 31

Мини атлетика

Трка на 60м

3.

   

Павић Наталија 31

Мини атлетика

Скок у даљ

3.

   

Лакић Сара 42

Математика

3.

   

Томић Елена 41

Шах

3.

  учешће

 

Закић Анђелија 41

Мини атлетика

Скок у даљ

2.

   

Ранковић Ивана 42

Мини атлетика

Бацање вортекса

3.

   

Бићанин Нађа 52

Математика

2.

учешће

 

Биологија

2.

3.

 

Историја

3.

учешће

 

Бирташевић Огњен 52

Математика

2.

учешће

 

Стојановић Огњен 52

Биологија

2.

учешће

 

Мини атлетика

Скок у вис

1.

3.

 

Силађи Андријана 52

Мини атлетика

Трка на 60м

1.

2.

 

Тасић Немања 51

Мини атлетика

Трка на 60м

3.

   

Карапанџић Растко 61

Историја

3.

учешће

 

Смотра рецитатора

пласман

пласман

учешће

Рвовић Николина 62

Физика

3.

3.

 

Смотра рецитатора

пласман

пласман

учешће

Мини атлетика

Скок у даљ

3.

   

Ћировић Дуња 62

Физика

3.

учешће

 

Силађи Анђела 62

Мини атлетика

бацање кугле

2.

   

Николић Томо 61

Мини атлетика

Трка на 300м

1.

1.

 

Думитру Бранимир 72

Физика

3.

   

Хемија

2.

3.

 

Јухас Сергеј 72

Географија

2.

3.

 

Грбић Нађа 71

Мини атлетика

Трка на 100м

1.

учешће

 

Ерцег Јана 72

Мини атлетика

Скок у вис

1.

   

Ђулабић Ирина 81

Енглески језик

3.

2.

 

Физика

3.

   

Географија

3.

   

Марковић Јефимија 81

Књижевна олимпијада

2.

3.

 

Биологија

3.

3.

*

Јовановић Александар 81

Математика

3.

   

Хемија

2.

   

Шта знаш о саобраћају

2.

учешће

 

Лалић Нађа 81

Мини атлетика

Трка на 300м

3.

   

Девојчице

Баскет

2.

   

Девојчице

Фудбал

1.

   

Девојчице

Одбојка

2.

   

Мешовита група 2.разред

Мале олимпијске игре

2.

   

Девојчице 3.разред

3.

   

Дечаци 3.разред

3.

   

Девојчице 4.разред

Мале олимпијске игре „Између две ватре“

3.

   

Дечаци 4.разред

3.

   

 

<< Nazad 

 

Корисни линкови

logo2

8410906