На хуманитарном новогодишњем базару „Змајеваца“

Ученици првог разреда су у петак, 22. децембра, последњег дана у првом полугодишту, заједно са својим учитељима, Јованом Крстић и Милошем Баковићем, посетили традиционални хуманитарни новогодишњи базар ученика ОШ „Јован Јовановић Змај“ из Ковина.

Сву своју креативност, знање и умеће, ових дана уткали су ђаци млађих разреда ОШ „Јован Јовановић Змај“ у новогодишње украсе, цртеже, фигуре, честитке... Цене су биле симболичне јер је базар хуманитарног карактера, а ми смо уживали у предивној претпразничној атмосфери, понешто и купили и на тај начин пружили подршку раду и залагању ових вредних малишана.

Новогодишњи базар нас је окупио на једном месту и пробудио у нама најлепше емоције па смо се кући вратили срећни, задовољни и спремни да свако на свој начин дочека Нову годину.

Милош Баковић