“Десанкини” најуспешнији спортисти у 2023. години

21. јануара 2024, године, у Центру за културу Ковин, проглашени су најуспешнији у спорту за 2023.годину.Ова манифестација у организацији Спортског савеза општине Ковин, одржава се 47. пут на којој се додељују признања најуспешнијим спортистима, екипама и тренерима. Међу њима су и ученици ОШ “Десанка Максимовић” из Ковина.

Награђени ученици према категоријама:

ПЕРСПЕКТИВНА ЕКИПА ЖКК КОВИН -МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ.

Николина Рвовић и Анисија Ђулабић

СПЕЦИЈАЛНА НАГРАДА - ПИОНИРИ КК РАДНИЧКИ:

Огњен Стојановић 6/2, Вукашин Тубић 6/2,Томо Николић 7/1, Марко Миленковић 7/1, Павле Стојановић 7/1, Андреј Лазаров 8/2, Вук Раниславић 8/2, Страхиња Живић 8/2

СПОРТСКЕ НАДЕ:

Матеја Стојадинов 6/2 МРК Раднички; Невена Бобић, Анђелија Закић, Сара Јовић, Лена Којчинов - ОК Раднички; Миона Рвовић ЖКК Ковин; Вук Стојановић КК Раднички Ковин

СПЕЦИЈАЛНА НАГРАДА ЗА ДОПРИНОС У РАЗВОЈУ СПОРТА, додељена је наставнику физичког васпитања, Новици Стојановићу

ЧЕСТИТКЕ НАГРАЂЕНИМ СПОРТИСТИМА И НАСТАВНИКУ НОВИЦИ, НА ОСТВАРЕНИМ СЈАЈНИМ РЕЗУЛТАТИМА СА ЖЕЉОМ ДА СЕ И ПРЕДСТОЈЕЋЕ ГОДИНЕ ОСВАЈАЈУ МЕДАЉЕ НА БРОЈНИМ ТАКМИЧЕЊИМА!

ПР ОШ “Десанка Максимовић” Ковин