ВИТЕЗОВИ ВИТЕЗИ

У јануарском броју дечијег часописа “Витез”, објављени су ликовни радови ученице 4/1 разреда, Марије Милетић; ученика 4/2 разреда, Виктора Вучића и ученице 3/2 разреда, Нађе Стојсављевић. ЧЕСТИТКЕ И ПОХВАЛЕ УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВИМ УЧИТЕЉИЦАМА: Драгани Милетић, Драгани Ђурић и Иванки Панић, које пружају подршку ученицима у свим ваннаставним активностима и подстичу децу на креативност!

Дечији часопис “Витез” већ две деценије ђацима наше школе улепшава свет! Својим садржајима у редовним рубрикама, али и новим интерактивним  тематским  он-лајн квизовима, најлепшим странама из књижевности за децу, Дигиталним  светом, интерактивним радионицама, конкурсом који подржава дечије стваралаштво, пружа подршку настави и на правилан начин развија и оплемењује личност детета!

ПР ОШ “Десанка Максимовић” Ковин