ГЕНЕРАЦИЈА 1989. ГОДИШТЕ ОБЕЛЕЖИЛА 20 ГОДИНА ОД ЗАВРШЕТКА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

Једна од наших првих генерација ОШ „Десанака Максимовић“ је дана 1.6.2024. обележила 20 година од завршетка основне школе.Јуна 2004. су завршили осми разред а 1.6.2024. поново се окупили у школи,где су учитељице,Драгана Ђурић VIII-1 Драгана Милетић VIII-2 и разредне старешине Олгица Петковић и Маша Вулетић VIII-1  и Миланка Стојковић VIII-2,одржале прозивку и час.

Било је дивно поново се видети и окупити у школској клупи,подсетити се часова,дружења,рекреативних наставa,екскурзија,несташлука.Некада деца а сада већ озбиљни људи,раздрагано су причали о себи и својим животима.

Након разговора у школи дружење се наставило у ресторану а завршило са обећањем да ћемо се ускоро поново састати и видети,рецимо за пет година.

Драгана Ђурић