“КОКТЕЛ БАЈКА” - завршна приредба

“КОКТЕЛ БАЈКА” је 12. јуна 2024.г. “оживела” на сцени Центра за културу Ковин. Ученици четвртог разреда ОШ “Десанка Максимовић”, су са својим учитељицама : Драганом Милетић и Драганом Ђурић, били организатори завршне приредбе. Драмски део је изванредном глумом ђака, пленио пажњу одушевљене публике! Музичко- сценско извођење приредили су ученици првог, другог и трећег разреда у веселом ритму и са оригиналним костимима и маскама! Током представе, свет маште уселио се у душу сваког посетиоца, који је ношен предивном атмосфером, дечијом игром и сјајном глумом, вратио слике свога детињство, којег се свако сећа са великом носталгијом и топлоном! Као најстарији у млађем узрасту, четвртаци су овом приликом показали да спремни прелазе на још један виши степеник свога основношколског образовања и васпитања, у “старије разреде”! Велики и громогласни аплаузи, током представе су управо то и потврдили!

Весело, насмејано и распевано, остала је још једна школска година иза нас. Летњи распуст доноси нове наде и очекивања!

ПР ОШ “Десанка Максимовић” Ковин