Посета Средњој стручној школи "Васа Пелагић" Ковин

Наши матурани, заједно са директорком Аном Новковић и психологом школе Горданом Вакић, посетили су данас Средњу стручну школу "Васа Пелагић" Ковин.
Ученике је најпре поздравио директор школе Игор Тришић. У опуштеној атмосфери, директор је са ученицима разговарао на тему даљег школовања.

Професори Средње стручне школе "Васа Пелагић" Ковин повели су наше будуће средњошколце у обилазак школе, при чему су ученици имали прилику да виде школске учионице, кабинете за извођење стручне праксе, спортску халу, пластенике, стакленике, предиван школски парк са језером... Након обиласка школе, наши осмаци позвани су у кабинет за услуживање где су имали прилике да пробају храну коју су припремили ученици-кувари.

Коментари "осмака" који се тичу школе били су позитивни, а професори ССШ "Васа Пелагић" пожелели су ученицима пуно успеха на завршном испиту.

logo vasaСредња стручна школа "Васа Пелагић" Ковин ове године уписује ученике за следеће образовне профиле:
- Туристички техничар (IV степен)
- Кувар (III степен)
- Посластичар (III степен)
- Руковалац-механичар пољопривредне технике (III степен)

Све детаље о упису можете пронаћи путем следећег линка: Средња стручна школа "Васа Пелагић" Ковин - Upis 2017/2018.